Conferència amb el Dr. Josep Lloveras. sobre el Covid-19


Avui una videoconferència de luxe, el Dr Josep Lloveras ha compartit pantalla amb nosaltres i ha explicat la seva opinió sobre el COVID-19 I com ha passat en la nostra comarca, una exposició planera i entenedora per tothom.
Ha explicat com s’inicia la pandèmia a la seva manera , recomana la vitamina D en dosis adequades com a benefactora del nostra sistema immunitari i també de prendre el Sol.

Ha obert una porta a l’esperança, comentant que el sistema sanitari del nostre país ha actuat amb molta professionalitat i ha insistit amb que hem d’anar seguint les pautes de neteja i separació entre nosaltres, esperant que surti el mes aviat possible una vacuna.
Des el RCB el president li agraeix la seva exposició i li obra de nou les portes a compartir la taula amb tots nosaltres.
El president remarca que en el dia d’avui el nostre club compleix 35 Anys!!
_