Seguim treballant, el nostre club tecnològicament al dia

 

L’esperit Rotary es el que impulsa determinades actituds humanes, s’assenta en la tradició i s’alimenta del compromís dels socis proposant coordinació d’esforços. Som persones unides per un objectiu comú per contribuir al benestar de la comunitat.
Dels comentaris dels socis es desprèn un comú denominador entre tots que es la calitat humana, aixi com la companyonia que es genera a la taula. Tots els presidents han realitzat innombrables actes socials i solidaris d’ajuda a la població, així com projectes entre clubs foranis a fi de poder assolir ajudes importants en cas de desastres naturals arreu del món.
Al llarg d’aquest temps tots els socis han portat en el cor l’esperit de Paul Harris, tot esperant poder celebrar molts mes aniversaris.

Ara ens toca també a nosaltres posar-nos al dia, fer ús de les noves tecnologies per poder continuar treballant plegats per la nostra comunitat.

Moltes gràcies a tots!!